O nas


Sushi Robot Polska

Postaw na jakość i sprawdzone rozwiązania biznesowe. 


Firma Sushi Robot Polska powstała z myślą o zwiększeniu wydajności firm z branży sushi. Pomagamy automatyzować pracę zarówno przedsiębiorcom już prowadzącym swój biznes sushi jak i tym którzy dopiero planują stawiać pierwsze kroki w tej branży.

Nasza wiedza to realna praca u podstaw


Tworzenie krok po kroku biznesplanów, przygotowywanie i uruchamianie produkcji, restauracji, tworzenie sieci oraz skalowanie istniejącego biznesu. Przez lata używaliśmy na potrzeby obsługi swoich 10 punktów każdej z maszyn które mamy w ofercie. Znamy swój produkt i wiemy jak pomóc od podstaw w perfekcyjnym poukładaniu powstającego biznesu lub jak ulepszyć już istniejący.


Ścisła współpraca i przyjaźń z właścicielem firmy XTop, która jest producentem maszyn pozwoliła nam na poznanie japońskiego rynku sushi. Oglądając od wewnątrz kilkadziesiąt większych i mniejszych restauracji, barów, cateringów oraz punktów delivery na terenie Osaki oraz Kioto mieliśmy okazję poznawać i uczyć się jak działają produkcje od lat oparte na pracy z maszynami.


Wydajność urządzeń jest nieporównywalna z ludzkimi, a ich żywotność gwarantuje spokój na lata.

Największymi zaletami naszego sprzętu jest fakt, że do jego obsługi nie potrzeba wykwalifikowanego personelu. To my w ramach darmowego szkolenia doprowadzimy do perfekcji osobę mającą obsługiwać nasz sprzęt.


Maszyny potrafią przyspieszyć proces produkcyjny nawet pięciokrotnie. Dzięki nim utrzymujemy wysoką jakość produktu, powtarzalność, stajemy się konkurencyjni czasowo i zaoszczędzamy pieniądze na wielu etapach produkcji.


Aby dobrze zrozumieć wszystkie potrzeby naszych klientów w pierwszej kolejności zapraszamy do siedziby naszej firmy. Ma ono na celu zarówno darmową demonstrację urządzeń oraz omówienie zagadnień technicznych, które każdorazowo są dla nas punktem wyjścia do przygotowania indywidualnego procesu wdrożenia sprzętu. 


W cenie maszyn mają Państwo z naszej strony zapewnione darmowe 2 dniowe szkolenie wraz z bezpłatną konfiguracją urządzeń.

Powstaliśmy z myślą o osobach chcących w sposób pewny i sprawdzony usprawnić działanie swojej firmy i skalować swoje dochody.


Dzięki nam zaoszczędzisz pieniądze i stres zyskując niezrównanego partnera pracującego tylko dla Ciebie. Nasze maszyny zmienią oblicze Twojego biznesu. Nie zostawaj w tyle, skontaktuj się z nami i wykonaj pierwszy krok w stronę pełnej niezależności.


Sushi Robot Polska to firma z rozwiązaniami, których szukasz.

Sushi Robot Polska

ul. Julianowska 65a

05-500: Józefosław

Telefon: + 48 730 110 130